Ce fel de bratari va plac si purtati?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am una de argint primita cadou de la o fata care nu imi placea

| Adry05 a răspuns:

Nu-mi plac un singur fel, depinde. Port si mai finute, si tip statement, depinde de bratara si tinuta.

| Simpatic a răspuns:

Cele de haur mancati-as, dar model finut nu de cocalari, adica groase de 120 de grame.

| SilentRain a răspuns:

Brățări simple care sa îmi reflecte personalitatea

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu-mi plac.

| CleanHeart a răspuns:

Depinde, sa fie amestecate
Port una cu semnul binelui și răului, una simpla, una cu sclipici, și una cu stai sa vad ce scrie, love cred.

| Horus35 a răspuns:

Port brățări negre dintr-un material asemanator cu pielea, cu unele detalii de culoare argintie sau cu șnur negru, orice nu e rigid precum brățările din metal.

| Ufkhjdksh a răspuns:

Pandora