| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de cercei merg la un coc (+ rochie lunga de seara): lungi sau o pereche de cercei mari?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Depinde si de gusturi, poti sa combini si cercei lungi si cercei tip perla, daca as fi in locul tau mi-as lua niste cercei lungi dar nu exagerati si sa nu fie foarte incarcati, putina stralucire ar da bine la ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei lungi mi se par mai eleganti.

| BiancaT17 a răspuns:

Daca rochia are un decolteu generos, iti poti pune un colier statement, foarte stralucitor. Daca este o rochie inchisa sus sau cu decolteu barcuta, poti opta pentru niste cercei lungi, de preferabil aurii.

| ANDREEA61541 a răspuns:

Ar merge o pereche de cercei mari.