| malina_9455 a întrebat:

Va rog ajutati-maaaa! Am o rochie roz si niste egari negrii si o pereche de cizme de vara negre si un sacou care se inchide intr-o parte negru si am niste nasturi negrii la rochie si nu stiu ce fel de cercei sa imi iau: sa imi iau o pereche de cercei mari? sau mici? si nici nu stiu cum sa ma fac la unghii... oare un roz aprins? sau alb mat va rog! dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Pai cerceii sa fie mari si roz ca sa ai si ceva roz care sa s asorteze cu rochia.ai putea sa iti pui si un brau roz/curea depinde cum arata rochia.dk merge combinatia.si pe unchii un roz aprins ar fi f bine. te pup:*

8 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Parerea mea e:sa iti iei niste cercei micuti negri si sa iti iei faci o coafura care sa permita vizibilitatea cerceilor; daca vrei sa iti lasi parul desfacut, neaparat, atunci i-ati niste agrafe dragute, colorate roz si negru si roaga pe cineva sa ti le prinda la spate(pe partea stanga sau drepta)cu mici suvite de par impletite sau depinde cu vrei tu si partea cealalta las-o normal.
in ceea ce priveste manichiura:fa-ti unghiile roz si cumparati niste sabloane cu inimioare sau stelute si le faci negre.eu asa mi le-am facut de multe ori si toti mi-au admirat unghiile.
succes oricum:*

| cotzobel a răspuns:

Personal, eu daca m.as imbraca asa, mi.as pune niste cercei roz nici prea mari dar nici prea mici, asa potrivitiwinking si mi.as face unghiile cu roz aprins. m.as machia cu dermatograf si un roz mai deschis si m.as da cu un luciu de buze roziuhappy

| madalinutza a răspuns:

Poi s'ar potrivi niste cercei rotunzii.asa mai mari daca iti plac:P uite asa ceva:D http://4.bp.blogspot.com/......G_0300.JPG

si unghiile un roz asa mai deschis.si cu model negru pe ele

arata ft bine:x
uitate la poza asta:
http://lamignonne.files.wordpress.com/2009/03/unghii_la_mignonne_42.jpg

se potriveste si cu rochia:)
sper sa iti placa;)
:*

| Bianca206 a răspuns:

Pai daca ai cizme negre, si egari tot negri, ar arata frumos cu un roz pe unghii, sau manichiura frantuzeasca. sau poate o combinatie : http://www.salon-noblesse.ro/......iura3.jpg. despre cercei. poti sa-ti iei unii gen : http://www.ebiju.eu/......-0-img.jpg sau http://media.photobucket.com/......arg500.jpg :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa fie cerceii mici si unghiile sa fie roz aprins (sau negru).winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu ma pricep, ca altfel iti luam fundita :-))

| casnicavirtuala a răspuns:

Hmm... cercei mari si roz in niciun caz.deja ai o rochie roz nu cred ca vrei sa pari o bombonica.si nu trebuie totul asortat chiar in halul asta.acum depinde ce model e rochita. poti opta pentru ceva metalic, masiv un model special, ceva...(nu cerceii aia din plastic rotunzi si roz) si pentru unghii iti recomand ceva nude.

| Indrei_Andrada_Indrei_Andrada_1994 a răspuns:

Am nevoie de ajutor.nu stiu ce sa iau pe mine deseara sa ma imbrac asa sa imi iau o pereche de egari si am o rochita cu maneca lunga de vara si in picioare sa-mi iau o pereche de cizme cu blanita maro si egari sunt negri si rochita este cu alb si albastru inchis ce ziceti e bine?
va rog sa raspundeti repede ca nu stiu si am nevoie pe deseara.