| anonim_4396 a întrebat:

Astazi la ora 19.00 merg la nunta colegului de la servici...singura! tremur de emotii, cum sa ma calmez? crying

Apropo, care rochii credeti ca sunt cele mai potrivite pentru un asemenea eveniment? Rochiile lungi, de seara, sau scurte? Inca nu m-am hotarat intre o rochie lunga roz din material satinat, si una pana deasupra de genunchi neagra thinking ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Rochia neagra (nu conteaza lungimea ) este de seara si mai eleganta pentru acest eveniment. Negru clasic este intotdeauna la moda!