| andreutza99 a întrebat:

Care mai este moda pentru iarna asta? ce ghete,cizme,geci, bluzoane se mai poarta.Si ce accesorii, Fundaa

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Paltonane,bluze crosetate cu curele sau fara, cizme lungi peste genunchi sau ghetute/bocanci.blugi skinny. fulare, esarfe de orice fel.tu iti creezi stilul.

| andreutza99 explică:

Si de unde le pot cumpara? eu sunt din cta

| Izomer a răspuns (pentru andreutza99):

Gasesti totul la mall!
Doar trebuie sa cauti.

| Izomer a răspuns:

Buna Andreea!

1)Deci, iarna asta se poarta burlanele!
cred ca ai auzit de ele, daca nu, cauta pe net.
2)UGG-urile sau bocanci.
3) Se poarta bluzele impletite.
4) Caciulele cu motz! :3 :3 :3
5) Egheri colorati.
6)Geci cu cat mai multa blanita/paltoane.
7) Manusi cu animalute :3.

Funda? :3

| Buuubbbles a răspuns:

Ghete - maronii cu tinte sau simple, scurte
cizme - UGG-uri
geci - negre de piele, cu tinete si buzunare
bluzoane - cu modele specifice craciunului, cu procente sau amuzante
accesori - coliere cu bile perle albe, cercei bufinita, coliere moustache, bratari made at home si ce mai e la moda poti vedea pe un pliant de Takko M and M sau C and A

| andreutza99 explică (pentru Buuubbbles):

Si de unde pot cumpara ghetele cu tinte? sunt din constanta.mai degraba de unde pot cumpara aceste hainehappy

| Buuubbbles a răspuns (pentru andreutza99):

Cele cu tinte ti le confectionezi. iei de la mercerie tinte si le lipesti sau mai bine le cosi.