| wannabe a întrebat:

Ce fel de haine ve-ti purta din prima zi de scoala? Va imbracati la sacou si camasa? Intrebare mai mult adresata baietilor.

Răspuns Câştigător
| Dia :"> a răspuns:

straight face Sunt fata. Dar in prima zi de scoala as vrea sa'mi vad colegii cu o pereche de jeans`i stranshi sau cu turu` lasat si in sus un tricou strans sau o camasha trendy cu un sacou shmecher sau fara. in niciun caz costum X_x Daca vrei s atragi priviri sigur asa trebuie s aratsismug Daca nu.thinking Poti sa iti iei ceva obishnuit.

9 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ce dracu' e aia „ve-ţi"?

| Abcfunny a răspuns:

Sunt fata.Geaca de piele, camasa alba, blugi, super shoes
Am citit comentariile celor de jos si ma mir."cica mosulica" BAII VOI NU STITI CE SE POARTA straight face

| Dia :"> a răspuns:

Sqze. Am uitat! Sa'tsi iei teneshi in picioare. In niciun caz adidashi thinking gen veer sau asa ceva!laughing)
Fundita puppy dog eyes

| Vlad132 a răspuns:

Eu am vazut la new yorker niste blugi mai spre alb cu un sacou negru o camasa da nu de aia de mos si tenesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce clasa esti? si ceilalti de ce radeti? poate e si el in general si le trebuie uniforma nu? sacou-nu! camasa da si pantaloni negri sau niste blugi negri cu tenesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acest articol iti este de ajutor. http://tinyurl.com/2g56bfn

| BaronVonBavaria a răspuns:

Sall eu ma imbrac asa in bluza stil camasa blugi si adidasi.

| FlooD a răspuns:

Conversi blugi un tricoun alb cu multe chesti pe el happy si un hanorac tongue ce sacou ma? ma crezi vreun mosulica? laughing

| ratza_8226 a răspuns:

Un tricou alb
geaca neagra pana sub sani
panatloni cu model ruptzi
si niste tenisi albastri de la adidas happy