| Andreea0612 a întrebat:

Intrebare pentru fete... Cu ce haine va imbracati in prima zi de scoala?

10 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Ma imbrac cu pantaloni negri, o bluza cu maneca trei sferturi si imi iau niste tenesi.

| Mwha a răspuns:

Eu zic ca l-a inceput de an trebuie sa te imbraci in elev. Deci imi iau o camasa cu un model foarte fain are un fel de dantela din material facuta pe langa nasturi ca niste fundite asa ceva, cu un plover albastru luat din H&M, Niste blugi normali si niste adidasi gri. Daca va fi frig s-ar putea sa-mi iau si geaca crem.

| lunathemoon a răspuns:

Eu cu niste blugi negrii mulati, cu o bluza mai lunga H&M albastra si balerini

| zurick a răspuns:

In prima zi de scoala de obicei sunt imbracata mai eleva decat in tot anul...
Niste pantaloni negri mulati foarte draguti, o camasa(nu stiu cum sa-ti explic modelul dar e foarte faina), o vesta si daca nu v-a ploua imi iau cizme de toamna, iar daca nu niste tenesi

| lalaballet a răspuns:

Rochie

| AlexandraPrincess a răspuns:

Http://www.deichmann.com/......emei.prod; jsessionid=FF8E259C6BE8E9270DB841B8DB74A831.appserver11t6? r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-sport/home-sport-incaltaminte/home-sport-incaltaminte-baschet.Acesti bascheti! Niste blugi aurii si un tricou grii(cu un scris roz cu sclipici! :)

| Faruece a răspuns:

Casual,blugi si o bluza mai moderna!

| 010101012 a răspuns:

Cu unifroma, adica in camasa alba, cu pantaloni negrii, o vesta neagra, parul prins in coc sau coada si cu opinci daca-i vreme buna

| MaryStyles a răspuns:

Eu sunt in 5-8. Eu imi voi lua o pereche de blugi gri mulati, o camasa alba, vesta scolli & cravata si o pereche de tenesi.

| OneGirlOnTPU a răspuns:

Adidasi,blugi, camasa, bolero negru happy