| Mariarainbow31 a întrebat:

Ce fel de îmbrăcăminte ar merge pentru a iesi la o plimbare cu bicicleta cu prietena cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| BeSmart17 a răspuns:

Niste blugi scurti lejeri, conversi/tenesi si un hanorac pe care sa ti.l bagi in blugii scurti

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Blugi sau pantaloni de sport, tricou si tenisi/adidasi.

| gazza01 a răspuns:

Una sport si chic!

| Sebaseba33 a răspuns:

Pentru un astfel de eveniment important iti recomand niste papuci negrii, niste pantaloni, o camasa, un sacou si un papion! {hee hee)}Daca pentru o plimbare cu bicicleta nu stii cum sa te imbraci ce o sa faci la nunta?

| Mariarainbow31 explică (pentru Sebaseba33):

Nu prea ar merge sacoul. uitate la răspunsul câștigător și învață cu ce ar trebui sa fi îmbrăcat pentru un astfel de "eveniment"

| Andreea0007 a răspuns:

Costumul Evei e cel mai ok