| Daria a întrebat:

Ce fel de jeansii purtati? Va plac cei skinny, evazati, cu turul lasat, boot?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult cei skinny si cei boot dar nu am nimic impotriva celor evazati!
Iar despre cei cu turul jos acum depinde cui ii place si cui nu!
Mie una nu totusi eu tot ma gandesc daca si-au facut nevoile in acei pantaloni ca-s cam stranii!worried
pa, pa

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Cei skinny.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Skinny. Dar am conformaţie pentru aşa ceva. Cele mai rotunjoare, pot să poarte cu succes jeans evazaţi sau boot.

| JustMe a răspuns:

Skinny

| Emmeii a răspuns:

Mie imi plac cei skinny. cei evazati ii urasc, pe cei cu turul lasat ii iubesc si pe cei boot nu ii stiu.happy

| DeEeA_2049 a răspuns:

Skinny all the waywinking mai ales cei negri sau gri :X

| Selena54 a răspuns:

Eu port jeansi skinny si evazati :X

Imi plac si cei cu turul lasat. da` zice mami sa nu ma prinda cu blugi de aia ca ii taie laughing

| Ingerash a răspuns:

Mie imi plac cei skinny. tie?