| Denisa a întrebat:

Va plac blugii cu turul lasat?:X Eu una ii ador >8-

70 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu sunt genul meu! Eu nu prea port blugi, imi place sa fiu imi feminina!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Le mai spune si blugi cu pampers! Sunt oribili! Ca sa porti asa ceva trebuie sa fi baiat rau, tatuat, chel, imbracat in muschi si cu patratele pe abdomen! Daca esti un schelet ambulant si-ti mai si atarna turul de la pantaloni...esti jalnic, daca nu caraghios.La fete nu am vazut asa ceva.Ar trebui sa fie incostienta o fata sa se urateasca cu buna stiinta!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi placbig grin Dar nu prea port happyMai rar...big grin
Prefer blugi stramti big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi plac, nu sunt feminini.

| Seline a răspuns:

Nu.Ar trebui sa dispara din garderoba oricarei fete, sunt oribili.

| viatadecacatt a răspuns:

Da sunt super:X Mai port si din aia. un baiat radea de mine ca lui nu ii place ca port din aia, nu poate sa imi admire fundullaughing

| Anduciu a răspuns:

Doar cei pentru baieti:X

| M' a răspuns:

Da happysunt super:X:X
dar trebuie sa fi slaba si inalta sa-ti stea binesad

| Silvia a răspuns:

Si mie imi plac, dar nu ma simt tocmai bine in eihee hee. Nu sunt prea comozibig grin.

| Summer Memories a răspuns:

Nu!
Mie nu-mi plac.

| 16.laura.16 a răspuns:

La fete mai merg.http://www.femeia.ro/&files/istvan-campan_art.JPG Sunt sexy.
La baieti...parca au facut pe ei:)

| Roxii a răspuns:

Sunt draguti dar pentru. mine sunt cam incomozi

| omtraisiomvedea a răspuns:

Ii ador!

| MissIndependenttt a răspuns:

IIII adorrrr am 3 perechi si chiar acum vreau sa mai caut o pereche pe net asa mai de vara...:X:X:X:X:X

| sweety_2724 a răspuns:

Arata superr la baieti.La fete nu-mi plac.

Răspuns utilizator avertizat
| Aicilef a răspuns:

Sunt chiar draguti:X:X:X:X

| A_5617 a răspuns:

Daaalove struck

Ii adorlove struck

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Imi plac aia pe care ii poarta Kamelia in videoclipul V. I. P
Eu nu port

| DianaXoXo a răspuns:

Sunt super; x

| sofia_kiss a răspuns:

Nu imi plac sunt urati...nu as purta asa ceva

| ~Ella.~ a răspuns:

Imi plac la baieti.love struck
La fete imi plac doar pantaloni cu turul lasat, nu blugi.:d

| alexutza_9130 a răspuns:

Da ii ador am si eu 2 perechi, dar sunt pantaloni big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa.parca aveti un rahat de 10kg in ei si nu-l pot tine.sant oribili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil au fost facuti asa sa nu se umfle ca un balon daca manici prea muta fasole si dai drumu la mitraliera rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ORIBILI! Zici ca ai facut pe tine nu alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult dar nu port asa ceva pentru ca nu ma avantajeaza in nici un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete arata bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii ador:X:X:X