| J0B0MAT a întrebat:

Fetele,va plac jeansii 'boyfriend'? Purtati, credeti ca va avantajeaza mai mult decat cei skinny?

Răspuns Câştigător
| ohkay a răspuns:

Da, mie îmi plac foarte mult. Bineînțeles că depinde și ce jeansi "boyfriend" îți cumperi, nu trebuie nici să fie prea largi.

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu chiar. Desi mi s-ar potrivi mai bine ca sunt mai slabuta, tot pe cei skinny ii aleg.

| kitty1984 a răspuns:

Buna,
Mie cel mai mult imi plac jeansii bootcut asortati cu ciocate, ca la cowboy sau perioada Power Flower (Hippie). Uite aici un model misto: http://femeiachic.ro/blugi-evazati-bleumarin-cu-franjuri

| J0B0MAT explică (pentru kitty1984):

E dragut.Dar astia nu avantajeaza pe toata lumea.

| SchIzopHreniA a răspuns:

Imi plac foarte mult, mai ales cei de la Bershka. Dar trebuie sa stii cum sa ii porti. Eu nu am dar cu siguranta imi voi cumpara. Eu pana acum am purtat skinny, sunt slaba.