| Sara2 a întrebat:

Ce firme cosmetice preferati?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Clinique, Estee Lauder si foarte bune mi se par si produsele Eucerin, cremele pentru fata cat si cele de la Gerovital-romanesti!

15 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Loreal.

daniela
| daniela a răspuns:

LOREAL si GEROVITAL

lolita
| lolita a răspuns:

L'Oreal etse marca mea preferata si cum am mai spus ii sunt fidela. de la ruj, rimel, sampon,... pana la vopsea de par

tundenana
| tundenana a răspuns:

Loreal este mereu o alegere buna... pentru ca meritam nu?

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Oriflame

assiris
| assiris a răspuns:

Romanesti, produsele lor sunt muuuuuult mai naturale chiar daca nu supt foarte parfumate tocmai din cauza ca nu au acces foarte mare la produsele de sinteza (nocive) la care au firmele de renume.

| sabina a răspuns:

Pupa

| leluc a răspuns:

Clinique pentru creme; Pupa, Dior, Vichy, YSL pentru machiaj.

| vio a răspuns:

Nivea...toata gama...crema, samponuri...

| Teardrop:] a răspuns:

AVON.

| nicolbutnaru a răspuns:

REVLON, LOREAL, MAX FACTOR

| emily a răspuns:

FIRMELE ROMANESTI. AM MARE INCREDERE IN ELE, TREBUIE DOAR SA STII EXACT CE VREI, SI CE TI SE POTRIVESTE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gama SONYA de la Forever.
Sunt excepționale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sephora

| Ellen_7293 a răspuns:

Cele 3 marci mentionate sunt produse de mijloc pentru. ca produsele cu adevarat de top nu sunt acestea. Din pacate insa aceslea costa si un sac de bani. Curand am gasit un magazin online cu cosmetice www.cosmetice-ieftine.com si mi-am cumparat cate ceva au produse. Sunt superbe!