| simplegirl2 a întrebat:

Fetelor ce firme preferați de cosmetice?(ma refer la masti,creme, seruri etc)

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si pentru ce.

| Bondarel99 a răspuns:

Vichy. Sunt produse dermato-cosmetice.

| RAY a răspuns:

Http://www.one.ro/......e-15526283

https://www.tpu.ro/beauty/ce-firme-de-cosmetice-preferati/

eu m-am dat pe fata cu miere si da rezultate foarte bune, recomand

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Da tu pe un ten gras cu miere laughing

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Am tenul gras, sunt la dieta

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Ai răspuns așa doar ca sa nu ocolești întrebarea sa înțeleg laughing

| SilentRain a răspuns:

Folosesc gerovital stop acnee, si in rest doar masti naturale facute in casa

| KinderBeeeib a răspuns:

Hey! Depinde de bugetul pe care il ai.Din cand in cand imi place sa ma rasfat cu produse de la Sephora, au diverse game de masti de fata, tratamente si creme geniale.Mie imi place mult brand-ul 'Skin food', au niste produse geniale, iti vine sa le mananci! Dar, niste masti mult mai accesibile sunt cele de la Garnier pe care le gasesti in magazinele DM si alte supermarket-uri.Costa in jur de 8 lei.Alte brand-uri super bune sunt Vichy, imi plac si cateva de la Gerovital si bineinteles, mastile facute in casa!
P.S: un pont foarte bun, in caz ca suferi de acnee, sau chiar ai cosuri ocazionale, foloseste uleiul de arbore de ceai! E cel mai bun si mai natural remediu! Sper ca te-am ajutat.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Pentru creme prefer olay. Cele mai bune ever. Cel puțin se potrivesc tenului meu. Gerovital pentru măști.

| wonderwoman123 a răspuns:

Benefit, Kieh'ls, Clinique si Farsali

| Laila12Izabela a răspuns:

Vichy.

| homosapiens a răspuns:

Cele de la Yves Rocher sunt foarte bune dpdv al raportului calitate-pret.