| DaianaDiana a întrebat:

Ce flori iti plac sa primesti de la iubitu (pentru fete). ce flori ai da la fete?(pentru baieti)?
funda...

Răspuns Câştigător
| Andra10 a răspuns:

Ar fi o placere pentru. mine sa primesc orice floare, deoarece este un gest frumos, ce dovedeste iubire. Nu iti trebuiesc luxul si pretentiile pentru. a iubi happy.

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nici un fel de floare, e o tâmpenie, costă mult și rezistă puțin...

| florin08 a răspuns:

Trandafir.

| BlackD a răspuns:

Preferabile pentru mine sunt lalelele dar acum nu se fabrica rolling on the floor; raman la trandafiri, clasici

| cosmin2904 a răspuns:

Trandafiri rosii!big grin