| euI a întrebat:

Baieti ce fel de fete va plac?

Răspuns Câştigător
| Rosiilabucata a răspuns:

Sa fie ca mine cu capul in nori si sa fie plina de adrenalina sa nu fumeze si sa nu fie betiva sa aiba parul negru cu suvite blonde sa fie glumeata si sa fie optimista ca mine mereu

2 răspunsuri:
| euI explică:

Numai cu banii nu:d

| ReiVaN a răspuns:

Sa aibe parul` lung si drept:X bloda sau bruneta, sau blonda cu suvite negre sau invers, mai cu capu` in nori, sa arate bine si la corp, si poate sa aiba si ceva bani ca sa ii imparta cu minelove struck, tu te potrivesti?batting eyelashes