| Anonim13777 a întrebat:

Baieti,ce fete va plac?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici nu stiu unde sant fetele pentru ca soferia asta mi-a bagat in cap numai drumuri, indicatoare rutiere si grafice de circulatie laughing

| Picasso a răspuns:

Sunt misogin, sa iti fie rusine, cum poti sa intrebi porcaria asta? Ce fete va plac, i`auzi la el intrebare, pai bai nepoate, daca ti-o pun pe una dezbracata, draguta, etc taaatatatatt, tu crezi ca ai sta sa te uiti la ea? Sau banuiesc ca esti o ea, daca e asa, si nu sti cum sa agatzi un baiat, sfatul meu, mai putine haine pe tine big grin, sau mai scurte, nu stiu te descurci tu, si intr-un final vei vedea ce ne plac nouawinking, nu de alta, dar sa nu se mai oboseasca sa gandesca sa vada ce scoate pe gura pentru a te aborda, lasa timpul sa scurga si treci la fapte smug sa nu imi dai funda, da-mi un suc daca e, sau daca nu, nimic, dar totusi sa mi-l dai din sufletwinking, si scuza-mi gramatica nu prea am trecut pe la scoala. acuma stau si nu am somn, si incerc sa invat

| Astaeparereamea a răspuns:

Urate si istete

| neutrino a răspuns:

Cele frumusele, istete si cu bun simt.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi plac, sunt gay.

| peperonies a răspuns:

Frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligente, frumoase, indipendente.

| Otto2014 a răspuns:

Alea inteligente si frumoase.

| TheImpaler a răspuns:

Fetele...

| PogChamp a răspuns:

Fetele cu vagin

| Romb3r a răspuns:

Cele care se pot feri de pumni/palme ca sa nu intru in puscarie din cauza lor. Daca stiu sa si gateasca e si mai bine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Multe și proaste...

| MachoManRandy a răspuns:

Fetele cu vagin.