| EVA_7591 a întrebat:

Ce fond de ten acopera cel mai bine?

13 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Vichy. si e bun si pentru pielea fatei, e foarte hidratant.

| dydy1 a răspuns:

De la maybelline.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Este un fond de ten d ela loreal la 60 lei. e super si anew de la avon 35 sau 40 de lei depinde cum il nimeresti

Răspuns utilizator avertizat
| EVA_7591 explică:

Folosesc si de la avon si miss sporty dar nu acopera in totalitate

| EVA_7591 explică:

Cel de la anew este pentru riduri si nu am

| EVA_7591 explică:

Multumesc pentru sfaturi, o sa le incerc pe rand happysi am sa vad care imi este potrivit tenului si acopera

| pick1990 a răspuns:

Ptr mine e bun Miss sporty

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Iti recomand sa vorbesti cu cineva de specialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Estee lauder acopera ff bine dar e musai sa aplici o baza inainte sau o crema hidratanta pentru ca altfel arata ca o masca, dar e perfect in rest

| razvanutz77 a răspuns:

Vichy

| Monna_6973 a răspuns:

Buna, fondul de ten de la Bourjois healthy mix, e genial, eu pe acesta-l folosesc si sunt super multumita, pe langa faptul ca acopera perfect, rezista si foarte mult! o seara frumoasa!