| 1357910 a întrebat:

Fond de ten care acoperă acneea foarte bine?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Fondurile de ten cu acoperire mare nu sunt recomandate sa fie folosite zi de zi pentru ca iti astupa porii iar pielea ta nu mai respira. Mac sau vichy dermablend. In general sunt fondurile de ten care sunt mai scumpe. Sau mai e varianta prin care poti lua un fond de ten la un pret decent si sa folosti un corector camuflaj. E un corector cu o acoperire foarte mare. Daca mai ai intrebari imi poti scrie. :*

| Florentina9210 a răspuns:

BB cream.

Alte răspunsuri
| NH4OH a răspuns:

Revlon Colorstay și Rimmel London Stay Matte. Au un preț foarte mic pe lângă calitatea lor.
Baftă!

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Recomand fondul te ten perfector cover expert de la By Terry, lasa un ten ireprosabil!

| betibeti50 a răspuns:

De la oriflame, cu minerale, acopera foarte bine