| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten care sa reziste vreo 8 ore pe ten cunoasteti? dar sa fie pentru tenul mixt-gras si sa acopere bine

va rog ajutati-ma
dau funda+vot

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Giordani de la oriflame sau affinitone maybelline.

| anutza a răspuns:

Giordani- oriflame sunt reprezentant

| T30D0RA a răspuns:

De la Rimmel Londol am folosit http://www.google.ro/......tp?/imgres Mi-a placut, intr-adevar, e cam scump, dar isi merita banii si acopera foarte, foarte bine. :)

| wertori a răspuns:

De la FARMASI -STAY MATTE e foarte bun. Am o gramada de produse de la firma asta si sunt foarte multumita, pe cele de jos le-am incercat si eu, doar cel de la vichi e bun, dar cele de la avon si oriflame ( CEL PUTIN MIE ) mi se luau repede de pe ten.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Incearca fondul de ten de la vicHi sau pe cel de la avene

| Dia a răspuns:

Fondul de ten Extra lasting de la avonwinking e prefect.

| ydal a răspuns:

Accord Parfait de la L’oreal, crede-ma e bestial ...si nu sunt platita sa-i fac reclamalaughing