| IrinaAndreea a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati pentru acoperirea cat mai buna a pistruilor? Numele, firma si eventual un pret orientativ. As prefera sa fie recomandari din partea fetelor care se confrunta cu asa ceva sau care au lucrat cu el.
PS: Stiu ca unora le plac, dar eu chiar am mare nevoie sa ii fac sa nu se mai vada...

Răspuns Câştigător
| Risiie a răspuns:

Http://bbeautyriel.blogspot.ro/......cover.html Estee Lauder acopera chiar si cicatricile de la operatii, varice ( este un fond de ten for face and body) Te astept pe blog pentru un review complet

6 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Eu am piestrui si nu ii pot acoperii. Insa poti face tratament pentru indepartarea lor. Fondul de ten de la Avon in brosura urmatoare e cel cu 20 de lei. Sau un fond de la Kallos cu 10-15 lei. Daca nu incearca-l pe cel de la Rimmel Match Perfection.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Pistrui*

| IrinaAndreea explică (pentru Ruxandra15):

Am si eu unul de la Avon, dar nu face mare treaba. As fi dispusa sa imi iau unul de 50-100 lei, doar sa stiu ca e bun de ceva. :-

| Ruxandra15 a răspuns (pentru IrinaAndreea):

Cele de la Rimmel London sunt bune, Miss spoty sau max factor

| capricc a răspuns:

Daca ai ceva buget da o fuga in sephora si cere ajutor fetelor de la vanzari. iti vor recomanda un fond de ten cu o mai mare putere de acoperire. poti testa mai multe branduri

| Badescu_Madalina_1981 a răspuns:

Clinique Perfectly Real Makeup, 130 lei