| luvme a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati pentru tenul cu pete (de la acnee)?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Unul cu acoperire mare.
Mergi la un magazin specializat si aplici monstre pe incheietura pumnului, pe interior si daca acopera venele acela este bun. Nuanta o alegi in functie de culoare atenului!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| NuConteazăCine a răspuns:

Incearca Norma Teint de la Vichy, este special pentru tenul cu probleme, il gasesti la farmacie. Costa cam 50-55 lei.

| Bella_6044 a răspuns:

Vichy
giordani
Sunt foarte bune, hidrateaza si da un aspect natural fetei dar acneea nu poate fi astupata cu nimic in schimb poti folosi un unguent foarte bun "mibazon", il gasesti la orice farmacie veterinara, fara nici o caterinca si actioneaza foarte repede; este recomandat de medici. :* Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda nici-un fond de ten pentru ca dauneaza... de ce nu incerci un exfoliant de la Nivea? http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_10645.jpg. eu il am si m-a ajutat sa scap de puncte negre si niste pete ( tot de la acnee - am avut). e mai bine decat sa te dai cu fond de ten. nu ti se pare ca ai o masca pe fata :-s?! Sper ca te-am ajutat. Pa :*!