| Gabriela_6793 a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati si mie va rog :d sa nu aiba consistenta fluida... din gama maybelline as vrea sa stiu daca e vreunul sa acopere cearcanele...pentru altceva nu am nevoie ca nu am avut si nu am cosuri pe fata sau alte chestii. multumesc :*

4 răspunsuri:
| HypnoticA a răspuns:

Daca zici ca nu ai cosuri pe fata atunci ti s-ar potrivi perfect Affinitone Mineral de la Maybelline. In privinta cearcanelor o solutie buna de a le acoperi este sa foloseste un fond de ten care se potriveste tenului tau si un baton/ creion corector mai deschis ca fondul de ten folosit de preferinta de textura lichida si sa lumineze zona de sub ochi. Sper ca ti-a fost de folos! Bye

| andreutza05_1656 a răspuns:

Mie imi place giordani de la oriflame

| Lavy_6719 a răspuns:

Este bun fondul de ten de la kallos...

| Gabriela_6793 explică:

Hypnotica am mai avut fondul de ten pe care mi l-ai recomandat si mi se pare fluid...sad