| TrendyHedgehog a întrebat:

As vrea sa imi recomandati un fond de ten, am tenul palid si uneori imi apar cosuri pe fata deci sa si acopere cat de cat.Inca ceva, e vreo diferenta intre BB cream si fondul de ten obisnuit? Multumesc happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă unul de calitate, de la Federico Mahora,
http://www.federico-mahora.wgz.ro/......vory-30-ml
Dacă te ţine buzunarul, ţi-l recomand din toată inima!
Te pup!

| LoriLoL a răspuns:

Daca zici ca ai tenul palid zic sa incerci de la maybelline 24 h sau altele ..au o nuanta mai vie pe piele..si acopera bine.

| Azazea a răspuns:

Fondul de ten acopera mult mai bine decat bb cream, am incercat in jur de 7 fonduri de ten si imi place cel de la maybeline affinitone si unul de la oriflame Matte control, sunt aproape la fel de bune, acopera bine, altele erau meh asa si asa iar unele erau mega jaf, bb cream e ca o crema hidratanta colorata.

| Deniiidk a răspuns:

Eu am unul de la Kallos si sunt foarte multumita de el ..adica e o nuanta picmentata si acopera foarte bine cosurile!