| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Doresc sa mi schimb ramele de la ochelari si nu ma pricep la forme culori etc.Am fata rotunda, putin plinutz, ochi caprui, par saten... ce forma si ce culoare imi recomandati pentru rame? tnx

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Pai ti s-ar potrivi ramele negre si forma patrata si in partea de jos a lentilei fara rama...nu cred ca ti-am explicat prea bine partea cu foema ramei... sper sa intelegi.Succes.Funda?

1 răspuns:
| ღAnaღ a răspuns:

Si eu am exact fata ta adica e la fel, si am avut ochelarii dreptunghiulari si aurii. sper ca te-am ajutat... funda?