| anonim_4396 a întrebat:

Ce freza mi se potriveste? Sunt baiat si deocamdata sunt pletos. Am capul destul de maree, ochii bagati in interior, pleoapele usor lasate, fruntea extrem de urata.Cam astea sunt trasaturile mele. Urat nu sunt, dar cand am parul lasat im jos nu mi se pare ca sunt asa frumos, in schimb, daca il am dezordonat (ceva gen sa se duca tot in lateral si sa fie ridicat de pe cap) imi sta foarte bine, parca am barbia perfecta.Forma fetei e ori alungita ori ovala, nu sunt sigur.

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu prea putem sa ne dam seama daca nu te vedem, doar din cateva cuvinte nu ne dam exact seama cum arati. Sunt necesare mai multe detalii ca sa te putem ajuta.

| NotMyFault a răspuns:

Https://www.fashion365.ro/......u-barbati/
Oricat de creativ as fi nu pot sa iti spun exact cum ti-ar sta bine. Uita-te unde te incadrezi, iar dupa cauta tunsori pentru acea forma a fetei.

| asdfq a răspuns:

Ragnar, tu esti?

| tsal24 a răspuns:

Pune dracului o poza, doar nu vrei sa ghicim cum arati.

| Sonic2070 a răspuns:

Chel!

| Audrey1912 a răspuns:

Descrierea data de tine ma face sa ma gandesc la Matt Smith. Cauta poze cu el, a avut niste tunsori foarte tari in Doctor Who, daca te uiti.

| anonim_4396 explică (pentru Audrey1912):

Doar la ochi seamana. Sunt total diferit sad