| Fjakx2ak a întrebat:

Am fruntea exagerat de mare aproape pana pe jumatatea fetei dar in schimb fata imi este mica. Ochii, nasul si gura sunt ingramadite si barbia este mica. Natura fetei mele este mica, ovala dar fruntea exagerat de mare. Cum as putea fara operatii estetice sa o mai alungesc putin? Vreau niste trucuri, niste remedii, niste smecherii ceva. Vreau sa am chipul cat de cat proportionat :'(

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu exista ce vrei tu fara sa iti faci interventii faciale - nu neaparat chirurgicale- care sa iti modifice fizionomia.

| Andreeahelpme a răspuns:

Breton

| Fjakx2ak explică (pentru Andreeahelpme):

Nu imi place bretonul. Am par prea putin pentru el.

| tanya26 a răspuns:

Nu cred ca sunt remedii care micsoreaza fruntea da poti sa iti faci un breton sa nu o arate atat de mare