| Adyy5 a întrebat:

Ce frizura ar trebui sa-mi fac având fruntea lata, fata ovala si plinuta si nasul putin borcanat si lung?

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru fruntea lată cel mai indicat este bretonul, dar nu e o regulă asta.Depinde de tine ce ți se pare că se potrivește.

| Ivy86 a răspuns:

Cauta pe net ca sunt programe unde îți pui poza ta și îți alegi ce coafura/freza/ culoare vrei. Chiar și pentru băieți.

| Adyy5 explică (pentru Ivy86):

Imi poți da un link catre unul dintre aceste programe? Te rog...

| Ivy86 a răspuns (pentru Adyy5):

Incearca de aici http://m.eva.ro/......64261.html
Sincer nu pot sa zic unul pentru ca ultima oara când am făcut și eu o încercare a fost acum 10 ani