| TxOcs a întrebat:

Mi-ar sta bine cu breton daca am ochii mari si caprui,gene lungi,,sprancene cam subtiri si arcuite,buze nu prea groase,nas borcanatlaughing,par saten inchis,forma fetei ovala, si fruntea cam lata?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar daca il faci drept sa nu il faci stufos sau lung ca o sa iti acopere ochii.
Fal intr-o parte, si putin mai lung si iti scoate ochii ff mult in evidentabig grin
Si eu am fata ovala si ochi mari si ma avantajeaza f mult bretonu in scaribig grin

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Aveam in fosta clasa o colega cam cu aceleasi trasaturi si ea nu avea breton propriu-zis, avea dintr-ala pe-o parte si-i statea chiar foarte bine.
Acum nu stiu daca esti fata sau baiat laughing

| MrAlex a răspuns:

Chiar foarte bine...mie unul chiar imi place kiss

| TxOcs explică:

Hei,m-am tunslaughingsi imi sta bine! Multumesc!>big grin

| deearox94 a răspuns:

Avem cam aceleasi trasaturi...si eu mi-am facut de curand breton intr-o parte..imi sta foarte bine..mai ia din fruntea lata. Eu zic sa incerci ca nu ai nimic de pierdut!