| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum mi-ar sta bine tunsa avand in vedere ca am fata ovala si acum am parul foarte lung... apropo am fruntea cam lata...:*

3 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Daca ai fata ovala, te prinde cam orice tunsoare, insa perfecte sunt tunsorile cu breton (pentru a ascunde faptul ca ai fruntea lata). Parul lung, cu suvite ale caror lungimi pot ajunge pana in dreptul obrajilor, buzelor sau barbiei va fi cea mai potrivita tunsoare. Evita sa porti parul tuns drept avand lungimea pana in dreptul barbiei. Aceasta tunsoare nu va face decat sa-ti amplifice linia fetei.

| Betrayal a răspuns:

Pai daca ai fruntea lata ti'ar sta bine cu breton...parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Detaliile de `fata ovala` si `frunte lata` sunt perfecte pentru un breton. Avand in vedere ca ai si parul lung, o forma noua nu ar strica! Eu cred ca te`ar avantaja.Si daca vrei o schimbare si mai mare, iti poti fila putin parul. tunde in scari. Cel mai bine te duci la un salon, iei un catalog, vezi ce iti place, iar dupa aceea te consulti cu coafeza ta. Ea iti va da cele mai bune sfaturi, deoarece are experienta si se pricepe.Bafta!