| FlippyFlippy a întrebat:

Ce frizura ori ce sa fac sa imi stea parul drept ca deja m-am saturat de placa!

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

Îţi poţi îndrepta părul în mod natural. Uite cum:
http://www.divahair.ro/......fara_placa

Păi,nu ştiu cam ce coafură să-ţi faci. Pune-ţi părul în bigudiuri, dacă îţi place şi da-l cu fixativ ori cu spumă de păr. Sau îţi poţi fila părul cu breton filat pe o parte, cu şuviţe albastre.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee ar fi ca atunci cand ti-l usuci sa il usuci cu o perie, tragi de sus in jos pe fiecare suvita(2 degete grosime)si sta cat de cat drept, doar la varfuri o sa intre in inerior sau ies in exterior.

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Fa-ti un permanent...sau cand te speli pe cap, te dai cu balsam de par ( il lasi 5 minute). dupa care clatestibig grin
se va vedea diferenta dupa 10 spalari.happy, sau sa il indrepti cu peria si feonul.
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| Ursuletz_Chocolatiu_Ursuletz_Chocolatiu_1997 a răspuns:

Pai al poti intinde cu feonul si peria rotativa.