| getty a întrebat:

Ce gama de sampon si balsam folositi? eu le tot schimb ca nu gasesc ceva sa-mi placa.

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu folosesc schauma - oil intense, dar trebuie sa-l schimb ca am impresia ca imi face parul aspru. De gliss am auzit numai lucruri bune.

| alexa a răspuns:

In primul rand nu le mai schimba...pentru ca asta e un motiv pentru care nu. ti prieste niciunul
lasa parul sa se o bisnuiasca cu o anume gama de sampon si atunci vei vedea rezultatele
eu ma spal cu head&shoulders, dar am auzit k foarte bune sunt si cele din gama sunsilkwinking

| andreea_8479 a răspuns:

Depinde de tipul de par p care il ai
poti folosi sampon sh balsam pentru par normal
foloseste sh o masca hidratanta mai ales acum cand vine vara, acesta sufera ff multe transformari sa le zicem asa
succeswinking

| Cryss a răspuns:

Pai am inceput sa folosesc Clear si nu ma plang de el thinking

| Raluca_7548 a răspuns:

Garnier..si chiar e bun.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din gama Hemel, Faberlic, Forever.
Pa, pa.