| anonim_4396 a întrebat:

Este buna gama straight & easy de la nivea? (sampon, balsam, balsam modelator) iti face parul mai drept?

5 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Am folosit Nivea straight & easy si am simtit o diferenta adica statea mai "potolit" dar tot nu am renuntat la placa...

| cristiniqzapa a răspuns:

Hi!
Eu am folosit gama, si am observat o mica schimbare in legatura cu parul meu. Era putin mai drept. Dar fara placa iti spun din proprie experienta ca nu rezolvi nimic. O zi buna:*

Răspuns utilizator avertizat
| cristina21 a răspuns:

Scz...eu ti-am raspuns si mai sus numai ca eram pe contul prietenului...nu cred ca are vreo legatura...:*

| raspa a răspuns:

Nu e chiar asa de buna... cel putin la mine nu a functionat... poate ai mai mult noroc, depinde si de tipul de par zic eu...