| anonim_4396 a întrebat:

Ce geci se poarta anul asta? Cele din piele?

2 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, se poarta si gecile din piele. Si eu am una si vine bine cu multe tinute.
Si pentru ca vine primavara se poarta gecutele mai subtiri, mai scurte, pana la solduri. Poti incerca mai multe culori : alb, negru, roz, mov, gri, maro.

http://www.pradus.ro/images/gp1.jpg

| xitty a răspuns:

Da, cele din piele, dar nu numai
de exemplu, eu nu voi purta rimavara asceasta gecute de piele, deoarece toata lumea poarta si nu am sa ies cu nimic in evidenta
eu consider ca e mai presus de orice sa-ti placa cum arati intr-o tinuta oarecare, sau sa te imbraci dupa un model...