| FuturePlayerFootball a întrebat:

Ce ghete de fotbal imi recomandati pentru pozitia Fundasi central / Mijlocasi defensiv?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme! Ce treaba are ghetele cu pozitia ta de fotbalist? Ghetele sunt unele pentru toti.

| Iulianmary a răspuns:

Nu conteaza pe ce post joci, ghetele de fotbal sunt la fel pentru toti de la portar pana la atacanthappy. Difera ca model in functie de terenul pe care joci, sintetic, sala, teren moale, teren solid

| FuturePlayerFootball explică:

Ghete de fotbal, mai pe scurt adidasi cu crampoane ( pentru cei carennu stiu fotbal )