| Zac a întrebat:

Am o intalnire si vreau sa imi cumpar haine noi. Ce ar trebui sa port?

Răspuns Câştigător
| paramore_7972 a răspuns:

Depinde cum arati. poti sa porti o camasa cu sacou/pulover niste blugi si bascheti.http://www.envy.ro/my-envy/myset/ceva-pentru-baietii_15577.html

4 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Si hainele au o mare importanta, dar cel mai bine e sa te imbraci cum te simti tu mai lejer.Bine,nici in bermuda sa viilaughing. Imbraca-te tu cum crezi ca e mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in uniforma

| Alexandru_8107 a răspuns:

Ceea ce-ti sta mai bine si crezi ca-ti place.Gusturile difera.

| AndreeaCh a răspuns:

Pai. potriveste singur hainele dintre cele ce le ai cu cele cumparate.Sau la cumparaturi ia-ti un prieten si o prietenea.si vei avea parerea lor din amindoua parti.Asta e cel mai mult ce pot sa-ti ofer.tongue