| madutzz a întrebat:

Ce haine sa imi iau cu mine intr-o excursie la moldova? funtita

Răspuns Câştigător
| Mada_5043 a răspuns:

Cand te duci in excurie trebuie sa iti iei haine cat mai comode(trening) dar sa iti iei si ceva mai elegant poate va duce-ti la discoteca.sau altundeva.

2 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Haine comode. Daca e acum iti poti lua blugi, pantaloni 3 sferturi ca poate se incalzeste mai tare, tricouri largi sau in care te simti tu mai comod, un cardigan, o bluza de trening sau o geaca daca e racoare si o bluzita 2 depinde cate zile stai. Daca excursia e in vara :pantaloni scurti o pereche de blugi lungi daca cumva va fi mai racoare maieuri tricouri si sa nu uiti bluza de trening

| AnaBejenaru a răspuns:

laughingceva confortabil, si frumos, nu trebuie ceva impresionantlaughing