| bybyloveme a întrebat:

Saptamana viitoare ma voi duce in excursie cu scoala in Moldova..Imi puteti spune cam ce haine mi-as putea lua la mine? happy

2 răspunsuri:
| DewLoWoofy a răspuns:

In Moldova? laughing) Ia-ti budigai si cizme de cauciuc. Glumesc... Nu trebuie sa iti iei ceva foarte sofisticat, avand in vedere ca in excursie mergi sa vizitezi, nu sa defilezi. Iti poti lua niste perechi de blugi colorati la tine, pantaloni scurti, tricouri cu imprimeuri dragute, maieuri, camasi in carouri sau de culori diferite infrumusetate cu o curea, diferite accesorii care se potrivesc cu hainele, ai putea sa iti iei si o rochie mai lunguta la tine, tenisi, balerini. Nu e nevoie de cine stie ce haine, important e cum le asortezi. Succes :*

| EmilLyWilliamS a răspuns:

OOOO vii in Tara mea big grin desigur ca nu trebuie sa iti iai niste haine strinse pe tine. Iati ceva sa iti fie comod la noi este caldut poti sa iti iai o pereche de pantaloni mai scurtuti desigur ca un maiou cu imprimeuri cool, si poti sa te incalti cu o pereche de tenisi draguti..Principalul sa te simti confortabil in ce te imbraci nu tia-as recomanda o fustita sau rochie in excursie trebuie sa fii libera sa poti alerga prin padure cind va veti opri la un popas big grin Nu uita fa-ti cit mai multe poze pentru a avea o multime de amintiri alaturi cu prietenii.
Bafta *)