| dyadiana a întrebat:

Care este combinatia de culori pentru haine iarna asta?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

...iarna.html

Ti-am pus si un link

Culorile noului sezon, sunt: Negru, Gri, Maro, Alb, Rosu, Portocaliu si tot in tendinte avem si nuante de Verde, Albastru si Roz.

Combinatia Alb-Negru, nu mai este doar simbolul absolut al elegantei ci Must Have-ul acestui sezon.Tot in aceasta iarna se poarta si blanita sintetica naturala nu conteaza, se mai poarta si bluzoanele militare engleze, jachetele de ofiţer, cămăşile androgine, sacourile necambrate, extra-large ori interesante tuxedo croite în linii rigide.

Asta am citit-o pe un site specializat.

Funda! Am dat un raspuns mai complex.

4 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna cel mai mult se va purta auriu si argintiu mai ales colonti auri funda?

| strengaritzza a răspuns:

Eu nu ma iau dupa chestiile astea. Ma imbrac cum ma simt bine. Negru, alb. Crem. Nu imi plac culoriile tari.

| dyadiana explică (pentru strengaritzza):

Mersi dar nu cred ca raspunsul tau este cel pe care eu il caut totusi mersi mult

| MissVamp a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/search
si nu te obosi pre mult cu tenditele imbraca-te cu simti