| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori se poarta iarna asta?:S

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Rosu, mov, mustar, gri, kaki, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Maro, gri se poarta in ce iti sta tie bine

| Gabry a răspuns:

Culoarea care iti place tie! Daca eu iti spun acum culoarea pe care o urasti cel mai mult si nici nu te avantajeaza, iti cumperi haine de acea culoare doar pentru ca e la moda? Imbraca-te cu ce te avantajeaza pe tine!

| minelly a răspuns:

Nu inseamna ca daca se poarta si e la moda iti sta bine. oricum iarna asta vei vedea culori pastelate, in diferite nuante, multe dintre ele pamantii. Uite un site de unde te poti inspira...http://www.ceimbracazi.ro/......10/...sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica iarna alb laughing

| estera_3474 a răspuns:

Pai iarna asta se poarta cel mai mult culorile:mov, rosu, albastru, violet, alb, negru, astea sunt cel mai in voga iarna.