| INeverStopLoving a întrebat:

Ce haine va place cel mai mult sa imbracati?

Răspuns Câştigător
| Ralluca96 a răspuns:

Nu-mi place sa port haine...

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Îmi plac articolele de îmbrăcăminte comode şi elegante.
O seară plăcută!

pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

Haine extravagante

| ciufiXXXXXX a răspuns:

In primul rand cele comode :tricouri, mai ales blugibig grin... tie?

| Sheridanx a răspuns:

Depinde.
Daca sunt printre prieteni ceva foarte comod.blugi + tricou +tenesi, trening etc.
Daca sunt printre persoane noi, la un eveniment etc. ma imbrac ceva mai elegant...de obicei rochitele arata bine si se potrivesc in orice situatie + balerini/ sandale ( nu prea port tocuri).
happy

| karlikuicsddd a răspuns:

Vara in general ma imbrac cu un tricou/maieu, blugi sau pantaloni scurti si cu converse, skateshoes sau cu sandale. Rochita nu prea port, pentru ca stilul meu vestimentar e mai rock/punk, iar iarna port cam tot asa: blugi, pulover, helanca, camasa cu niste cizme, skateshoes. In general ma imbrac casual happy

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Depinde de ocaziehappy. Elegante, sport.etc.Pa-pa:*.

| cssandreea a răspuns:

Depinde de perioada, si anotimp;) acum ca e iarna imbrac:( o sa-ti zic niste tinute)
- Blugi foarte bleu, cu o bluza si o vesta cu blanita, asta daca nu vrei sa iesi afara, iar daca iesi afara, poti sa iti iei un palton trendy, o caciula ruseasca :X. b-)si niste UGG`URI sau eventual niste cizme asemanatoare;).] uite ceva asemanator cu tinuta care ti.am ziso, ca sa poti intelege mai bine;) :).: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

iar alta tinuta ar fi: :)`

Niste blugi gri cu un plover alb tricotat de iarna :X.], niste jambiere gri pentru. maini si niste cizme cu blana ce in genu :

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:22&tx=62&ty=42&biw=1024&bih=478,
:) daca nu poti incerca ceva cu toc;);)

Astea sunt niste tinute de zi cu zi;). pe care le ador:x
Daca. vrei ceva mai special, de ocazie, tot de iarna, ai putea incerca:
O rochie de seara din sifon, matase sau bumbac, in tonuri de galben cald, crem, bej, precum si nuante reci de albastru, bleumarin sau negru. :X pe care o poti accesoriza foaste trendy;) frumos nu?:) am o rochie asemanatoare:) uite aici o imagine care sa te ajute.`:
http://4.bp.blogspot.com/......+Bobar.jpg
sau, daca vrei o rochie mai scura in noante de argintiu, bleu foarte deschis, sau purpuriu, cu niste dresuri negre, cu model:X si niste tocuri inalte :X :)`, daca vrei iti pori lua si un bolero` sexy b-)
cam atat;):)!`

Sper ca te.am ajutat :) :-*

funda? :o3 :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi, cat mai mulati! Ma simt confortabil si ma pot misca super bine :X. Si tricouri, bluze, maieuri decoltate in limita bunului gust.

xoxo, didi

| aditilica a răspuns:

Costumul lui Adamlaughing

| KityKity10 a răspuns:

De obicei port blugi, un tricou/bluza.