| night_crawler a întrebat:

Ce tipuri de haine preferati sa imbracati?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cele in care ma simt eu confortabil si adaptate situatie. in cursu saptamanii sunt mereu inbracata mai "elegant"si asta datorita muncii... o camasa sau o bluza putin mai decenta cu o pereche de jeansi... iar in timpul liber sau weekend sport...casual...depinde de activitatile care le am.
iar in casa atunci cand sunt singura ador sa stau in bikini si un t-shirt sau sutienwinking blushing

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Hainele preferate au fost cele care au avut calitate si pret conform calitatii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Haine de calitate dar nu neaparat de firma, adaptate situatiei respective.

| thehope a răspuns:

Cele in care ma simt bine, putin imi pasa de moda, de ce se poarta sau de ce cred ceilalti despre cum ma imbrac...moda mi-o fac eu si daca eu ma simt bine imbracata sport, ma imbrac sport si cu haine pe gustul meu...de obicei aleg un stil casual... oricum, ceva lejer in care sa ma simt bine...sau daca vine vb de o tinuta pentru facultate/job...aleg ceva putin mai elegant insa nu la modul exagerat.mai simlu spus officewinking

| Cryssy a răspuns:

Imi place sa ma imbrac elegant. love struck
Dar de obicei ma imbrac cum ma simt eu bine. happy

| alexdop21 a răspuns:

Am tot auzit genul asta de intrebare, eu niciodata nu ma imbrac dupa ultima moda, nu imi iau haine care sunt de firma exclusiv, si nici nu ma duc numai in mall sau la magazinele mari sa imi cumpar haine, caut sa imi iau haine cat mai comfortabile, si mai practice, de exemplu acum, am o pereche de pantaloni de trening si o bluza de trening, si am facut tot felul de treburi pe aici pe acasa si pot spune ca daca eram in blugi sau mai stiu si eu ce ma incomodau. In schimb imi plac foarte mult camasile, sunt mort dupa blugi cu camasa, imi place rau de tot cum se vede pe mine, si treaba asta mi-a fost confirmata de mai multe persoane.

| mcrenma a răspuns:

Cele in care ma simt eu bine. Am un stil aparte si mai ciudatel spre deosebire de alte fete. Ma imbrac ceva mai baietos dar atragator in acelasi timp big grin Nu`mi place sa imi copieze altii stilul straight face

| Guitarlove a răspuns:

Ceva care sa-mi placa, in care sa ma simt bine. Pentru mine originalitatea este pe primul loc happy. Fiind original poti crea de ce nu, un nou stil de imbracamintewinking si alte fete te vor copia [ din moment ce sunt fata ]. La baieti nu stiu cum e cu moda asta laughing, dar cert e ca sunt unii care se preocupa de cum se imbraca happy.
Daca esti original ai personalitate big grin!

| 1992 a răspuns:

Eu sportiva imi plac mai mult hainele sport dar si elegant...tongue:*

| MonicutZZa a răspuns:

Lejere, sexy, la moda, inspirate de la vedete, din filme, in functie de locul unde mergi si prin care sa-ti arati personalitatea, unicitatea.De-aia e bine sa ti le personalizezi sau sa ti le faci singur/a.

| jane_2661 a răspuns:

Cele la moda, dar numa` daca ma simt bine in ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult sa combin sportul cu elegantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaptate situatiei. Ador hainele comode, dar ma incomodeaza psihic sa fiu imbracata comod la o receptie, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine? Ce e alea? Nudism tata... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike.adidas.puma.kappa.D&G.PANTER.Lacoste

| frumusica80 a răspuns:

Puma ca sport.si cei la moda acum

| Jigorugu a răspuns:

Cele de cocalari ( adidasi taima, make, adiaous, numa )...)))). Nu conteaza atata timp cat porti haine curate.

Răspuns utilizator avertizat
| 1209 a răspuns:

Depinde de starea psihica. Ma imbrac cu ce imi sta bine, ceva care sa imi puna in valoare calitatile mele, nu doar pentru simplul fapt ca e la moda!winking