| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati(exercitii fizice fara pastile) sa folosesc pentru a imi mari bustul?

Răspuns Câştigător
| Miralfn a răspuns:

Nu exista asa ceva, e doar un mit. Prin exercitii iti intaresti pectoralii, dar nu au nici o legatura cu cresterea sanilor, dimpotriva scad. Cauta poze cu fete culturiste pe net, sa vezi ce dezvoltati au pectoralii, dar sanii aproape inexistenti.

2 răspunsuri:
| iulia_9095 a răspuns:

Eu am gasit ceva, dar nu sunt pentru marire, sunt pentru tonifiere si ridicare:http://www.csid.ro/......i-5756012/ si mai era o varianta (am gasit intr-o revista)uite ce spune:natura lucreaza impotriva ta, dar poti trisa un pic daca vrei sa ai sanii mai fermi si un pic mai mari.1.stai dreapta, in picioare si incordeaza-ti fesele si abdomenul. Ia o minge mica intre palme si preseaz-o timp de 5 sec apoi relaxeaza muschii si repeta de cateva ori. 2mentine pozitia corpului si indicatiile din primul ex, dar ridica mingea desupra capului. 3. tine mingea la spate si repeta ex... sper sa te ajute!;)

| trololololol_2497 a răspuns:

Urcatul cacatului in roaba. opa, aia sa faca precenu-tu