| Roberta00 a întrebat:

Cum sa am sanii mai mari? Ce pastile recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu iti recomand pastile. Incearca uleiul si tinctura de marar.
Uleiul de marar se gaseste si la plafar dar daca ai timp cel mai bine este sa-l prepari in casa. Uleiul de marar se prepara astfel: pune intr-un borcan 12 linguri de pulbere de marar, ½ l de ulei si amesteca-le. Borcanul trebuie sa-l lasi timp de 12 zile la macerat, dupa care trebuie sa filtrezi preparatul. Dupa filtrare, poti sa pui uleiul in sticlute mici si sa le pastrezi intr-un loc rece. Zilnic, timp de 3 saptamani trebuie sa te masezi cu acest ulei aproximativ 10 minute.
Ca si uleiul, tinctura de marar se gaseste in comert dar cea preparata acasa e mult mai buna si mai eficienta. Pentru a prepara tinctura de marar amesteca intr-un borcan 20 de linguri seminte de marar cu ½ l alcool alimentar de 70 grade. Dupa ce le lasi la macerat 8 zile poti sa filtrezi continutul. Pentru rezultate optime inghite in fiecare zi cate 3-4 lingurite de tinctura dizolvata in apa.

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Eu nu am incercat-o dar fetele care au incercat-o au zis ca e buna si ca a dat roade. Rau nu are ce sa=ti sfaca, mai degraba pastilele iti fac rau!

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Eu nu pot sa ma pronunt in cazul tau. Incearca si ai sa vezi happy daca nu da roade incerci altceva, daca nu vrei sa astepti pana iti cresc ei.

Răspuns utilizator avertizat