| GaBrIeLa1994 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru caderea parului? e lung si de fiecare data cand ma spal imi cade destul de mult sad

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sabrina103 a răspuns:

Ulei de ricin.

| unavaible a răspuns:

Ti-as recomanda un tratament pentru caderea parului de la Gerovital, sunt foarte bune si se gasesc in farmacii. Sper ca te-am ajutat!happy

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Lotiune regeneranta cu petroleum de la Gerovital ar fi cea mai buna solutie

| Ada21 a răspuns:

Si mie imi cade foarte mult par happy, dar folosesc un sampon Loreal Elseve - par fragil, cu tendinta de cadere, si la mine chiar functioneaza happy. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

| Lupone14 a răspuns:

Incearca sa te speli cu ulei de masline