| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru dieta de slabire: tarate de ovaz sau tarate de grau? happy Care sunt mai eficiente?happy
Nu vreau articole de pe net, ci din experienta voastra, daca se poate big grin.
Funda!

Răspuns Câştigător
| FashionVictim93 a răspuns:

Tarate de ovaz. mama mea a tinut cu cura de slabire cu ele si le'a introdus acum si in viata de zi cu zi..adica in fiecare dimineata mananca un pahar mare de iaurt degresat cu tarate (le face gen cereale, le'am incercat si eu si sunt ok laughing ). sper ca te'am ajutat

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Tarate de ovaz dar nici taratele de grau nu sunt rele