| StarAlexStar a întrebat:

Ce inaltime si masuri (sani-talie-solduri) credeti ca sunt perfecte pentru o femeie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai si tu dreptate; pai daca vrei sa fii model(sau sa lucrezi in anumite domenii -odata circula moda ca si insotitoarele de bord sa fie suple si inalte) trebuie intr-adevar sa ai o inaltime ceva mai putin obisnuita pentru femei, si anume in jur de 1, 80.se cere minim 1, 70; dar "pentru o femeie" cum te-ai exprimat tu e bine sa aiba un minim1.60,sa aiba sanii ...sa se vada, si un fund ...mai rotund; da stii cum se zice:cin' te place te place si-asa! am incercat si eu sa-ti dau un raspuns! daca nu-ti place sa n-arunci cu funda de pamant!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inaltimea de la 1, 70 in sus.Masurile 90-60-90.Fost-ai lele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90-60-90.nu stiai?

| StarAlexStar explică (pentru anonim_4396):

Stiam, dar vroiam sa vad daca sunt si alte preferinte. si inaltimea?

| StarAlexStar explică (pentru anonim_4396):

Si tie ti se pare ca am o inaltime normala pentru varsta mea? Adica 1m60 pentru 12 ani si 4 luni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StarAlexStar):

Eu zic ca e super; si sa vezi cat o sa te avantajeze mai tarziu cand o sa porti o rochie de seara, sau ce bine o sa-ti stea cu o fusta mini si cizme lungi; asa ca mai asteapta un pic sa descoperi avantajele; o sa fii o Elena din jurnalele vampirilor, in varianta romaneasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StarAlexStar):

Da,ai si tu dreptate; pai daca vrei sa fii model(sau sa lucrezi in anumite domenii -odata circula moda ca si insotitoarele de bord sa fie suple si inalte) trebuie intr-adevar sa ai o inaltime ceva mai putin obisnuita pentru femei, si anume in jur de 1, 80.se cere minim 1, 70; dar "pentru o femeie" cum te-ai exprimat tu e bine sa aiba un minim1.60,sa aiba sanii ...sa se vada, si un fund ...mai rotund; da stii cum se zice:cin' te place te place si-asa! am incercat si eu sa-ti dau un raspuns! daca nu-ti place sa n-arunci cu funda de pamant!