| razadeluna a întrebat:

Ce incaltaminte aveti pentru ora de educatie fizica?

18 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 glumesc bine inteles tenisi roz:x

| s3xy0girl20 a răspuns:

Tenesi alb cu rozbig grin

| LoOvE a răspuns:

Ciorapi =)) (iarna)

adidasi sau tenesi (vara)

http://shopping.flu.ro/......134923.jpg

http://www.totcedoresti.ro/......d14757.jpg

http://img157.imageshack.us/i/s6300434cd3.jpg/

Sunt fata, de aceea ti-am pus adidasi ROZ;))

| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:30&biw=1024&bih=578 eu am niste bascheti cam asa pentru sport. Sunt foarte flexibili :)

| DiannaDi a răspuns:

Tenisi, sunt cei mai buni, mi-a zis-o un antrenor profesionistwinking

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pai pentru educatie fizica, normal este sa ai adidasi comozi cu talpa usoara, eu am tenesi :-d

| Bibi16 a răspuns:

Pai eu am tenisi sau adidasi(cand fac ora de educatie fizica afara dar si in sala), dar cand fac rostogoliri sau dau evaluare din rostogoliri ma descalt si sunt in sosete(in sala). fundita?

| Loome a răspuns:

Tenesi cu un numar mai mic decat picioarul meu, deci trebuie sa strang degetele.

| ℬaby a răspuns:

Tenesi love struck Alb negru tongue

| myky2507 a răspuns:

Http://www.totcedoresti.ro/......d14757.jpg exact asa dar in loc de roz ai mei au negru:x

| Biank_8453 a răspuns:

Pantofi cu toc laughing
glumesc happy adidasi sau tenesi, normaaal! ciao

| Pisicuța a răspuns:

Something like that:
http://i.imgur.com/Uk6ox.jpg

| BughY a răspuns:

Adidasilaughinglaughing

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ciubote

| PowerToYou a răspuns:

Eu am un tricou cu maneca scurta...cu un hanorac peste, pantaloni lungi de trening sau chiar colanti si niste adidasi All Starbig grinbig grin:big grinbig grin

| xlmpq a răspuns:

Adidasi,

| Cherry_9828 a răspuns:

Eu fac volei de performanta de vreo 3 ani.am niste stabili de handball albastrii de la adidas.au talpa antiderapabilabig grin

| Cherry_9828 a răspuns:

Eu am o pereche de stabili albastrii de la adidas...sunt pentru sala.eu fac volei si sunt foarte buni in salabig grin