| razadeluna a întrebat:

Cate ore de educatie fizica v-ar place sa aveti pe saptamana?

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Niciuna laughing.cu profu meu.
numai daca jucam handbal sau fotbal love struck love struck atunci fara numar laughingwinking

| Ana a răspuns:

0 ore big grin

| DarQueen a răspuns:

Nici una

| Veve :X a răspuns:

Pai eu as vrea ca in loc de mate, fizica, chimie, franceza si rutiera sa facem sport :X adica ar fi 11 ore plus aia 1 ora pe acre o fac eu adica 12 ore de educatie :X

| Coriii a răspuns:

Noi nu facem sportul stam in vestiar si vb ca intre fete sau facem poze... deci cat mai multe ore laughing

| Shift a răspuns:

Cred eu ca 2 ore pe saptamana sunt de ajuns.hee hee
Nu sunt eu chiar o amatoare a sportului.laughing

| gabriela007 a răspuns:

Vreo ora thinking

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Km 5 orehee hee

| JustLauren a răspuns:

Nici una...pentru ca aven dirigu de sport, si de fiecare daca cand facem sport se uita in catalog si ne trage la raspundere dc avem asa note mici...sau alte chesti care nu tin de sport x(

| fosa.poplitee a răspuns:

3-4 ore. Acum nu am decat 1. E oribil!

| LxN a răspuns:

Cat mai multe (1 pe zi daca se poate) big grin

| andreutzapissycutza a răspuns:

In fiecare zi cate o ora.

| ekokizuk a răspuns:

Depinde daca la scoala respectiva au sala de sport ar fi misto peste 10 ore pe saptamana de sport, asa este in L. P. S