| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti ca o sa avem 4 ore de educatie fizica pe saptamana la scoala,in curand, asa am inteles?

8 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Ca sa faci mult sport! E de bine!winking

| mona a răspuns:

O parere cum nu se putea de buna

| PotcaPădurii a răspuns:

Patru ore degeaba. Ăi care-s prea leneşi să facă două ore n-o să devină brusc activi, ceilalți mai fac şi pe-acasă. Şi-aşa programul e încărcat de chestii inutile, numa' două ore de educaţie fizică în plus ne mai lipseau.

| Ibrahimovic a răspuns:

Abia astept:X...mai mult fotbal:X:X

| SimonaCristina a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...nu imi convine 100 % laughing

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Ataaat de frumos... Am crezut ca sunt doar viselaughing) De unde ai auzit de asta? Ca momentan eu fac doar o ora pe saptamanacrying( si e pacat ca-mi place sportul tongue

| Andreea069 a răspuns:

Eu deocamdata fac 2 ore de sport si ma plictisesc pentru ca nu facem nimic interesant, deci pentru mine inca 2 ore de sport pe saptamana nu ar fi cine stie ce, ca si asa stam degeaba. In plus vom sta mai mult la scoala si nu cred ca ar vrea cineva asa ceva laughingwinking

| AncaAncu a răspuns:

Da e destul de bine.