| anonim_4396 a întrebat:

Ce incaltaminte credeti ca ar merge la o rochie de nunta, scurta, de culoare cream?

Răspuns Câştigător
| Lemon_1717 a răspuns:

Eu iti recomand sa ai pantofii de culoare diferita fata de rochie. Poate un rosu sau chiar un roz ar arata dragut. thinking

8 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Depinde de material, dar ceva sa fie cu un toc mare si daca rochita este de culoare crem ai putea pantofi sa-ti iei de o culoare(ma gandesc la un roz sau un verde placutthinking )...

| justagirlll a răspuns:

Niste sandale/pantofi cu toc, aceeasi culoare cu rochia

| TheUnikBiby a răspuns:

Platforme lucioase, sandale cu toc subtire de aceeasi culoare si talpa ortopedica.

Bafta! big grin

| PíиGẅ a răspuns:

Poti sa-ti iei niste sandale de aceeasi culoare. thinking

| danutza_1417 a răspuns:

Sandale cu toc. Pot fi negre, dar dacă ai puţin curaj ai putea alege chiar o pereche albastre. Acum depinde şi din ce material este rochia şi ce model are.

| selena_3868 a răspuns:

La pantofi si la accesorii te poti juca cu culorile. Pot fi pantofi sau sandale. Alege ce culoare iti place. Daca rochia are model poti alege pantofi sau sandale de aceeasi culoare. SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR.